X
  • 18 lutego 2014
  • Przez Nowoczesny
  • Możliwość komentowania Dobry architekt wnętrz – jak go znaleźć? została wyłączona
  • in Blog

Dobry architekt wnętrz – jak go znaleźć?

Jak wybrać dobrego architekta wnętrz. 

Jeśli jesteśmy na etapie urządzania domu, mieszkania lub jego remontu warto poważnie zastanowić się nad zatrudnieniem architekta wnętrz.  Zatrudnienie projektanta wnętrz to idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy cenią sobie indywidualność, oryginalność a przede wszystkim dobrze zaplanowane wnętrze własnego domu lub mieszkania.  Poszukując rozwiązań, które nie będą tylko i wyłącznie odwzorowaniem aktualnych trendów warto zatrudnić do tego zadania projektanta wnętrz. Od takiej osoby można oczekiwać, że zaproponuje nam rozwiązania, które będą jego autorską wersją, która bazować będzie na wytycznych, które mu przekazaliśmy. Dobry projekt będzie odpowiadał na nasze oczekiwania i potrzeby będzie również ponadczasowy i uwzględniający potrzeby współczesnej rodziny.

Dobry architekt wnętrz powinien przedstawić nam swoje portfolio w którym powinny się znaleźć zdjęcia ze zrealizowanych projektów. Strona internetowa projektanta również przyniesie nam wiele informacji, ponieważ architekci zamieszczają tam zdjęcia zaprojektowanych wnętrz. Korzystając z takiej strony możemy zapoznać się z formą oraz stylem, który reprezentuje. Przeszukując strony internetowe architektów wnętrz wybierzmy takiego, który będzie nam odpowiadał pod względem estetycznym.

Pracując z architektem wnętrz bardzo ważne jest jasne określenie naszych potrzeb oraz oczekiwań a przede wszystkim wytyczenie jasnych granic, jeśli chodzi o założenia budżetowe. Zaufanie między klientem a projektantem wnętrza będzie skutkować stworzeniem projektu, który będzie spełniał nasze oczekiwania nawet te nie całkiem uświadomione.

www.ilonasobiech.pl

architekt wnętrz

Zatrudnienie projektanta wnętrz wiąże się z wieloma korzyściami dla samego klienta

  • - znajomość branży, aktualnych ofert producentów,
  • - znajomość cen poszczególnych elementów wyposażenia wnętrz
  • - wszechstronna wiedza dotycząca, jakości materiałów
  • - zaprojektowanie wnętrza w oparciu o dostępny budżet
  • - zaufani podwykonawcy odpowiadający przed projektantem wnętrz
  • - brak bieganiny po sklepach – wybrane meble lub inne elementy wyposażenia można zobaczyć w Internecie lub w katalogach, które prezentuje nam projektant.

Zatrudnienie dobrego projektanta wnętrz, który na rynku działa już kilka lat da nam pewność ze opracowany przez niego projekt będzie źródłem oszczędność nie zaś dodatkowych kosztów. Ktoś zapyta jak to możliwe? Projektanci wnętrz mają najczęściej kilkuprocentowe zniżki w dobrych salonach wnętrz oraz u wykonawców. Więc zatrudnienie projektanta jest bardziej ekonomiczne niż próby samodzielnego urządzenia wnętrza domu. Jednocześnie wnętrze zaprojektowane przez architekta będzie naszą wizytówką i powodem do dumy.

Więc zapraszam do kontaktu

Kontakt z projektantem

Uzyskaj bezpłatną wycenę projektu! Zapraszam.

Napisz

Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny. To pierwszy krok do pięknego wnętrza:)

Imię: Architekt wnętrz Ilona Sobiech Biały
Email: architekt@ilonasobiech.pl