X

O mnie jako projektancie wnętrz

Nazywam się Ilona Sobiech jestem projektantem - architektem wnętrz, a to co chciałabym powiedzieć o sobie w tym miejscu to to, że jestem zdecydowanie właściwą osobą na właściwym miejscu.

Kilka słów o mnie... ↓


Charakteryzując kilkoma zdaniami to kim jestem i co Państwu mogę dać jest trudne, ale postaram się ująć sedno i nie zanudzić:)

Jestem otwarta, przyjacielska, kontaktowa, potrafię słuchać i zrozumieć potrzeby inwestora. Mam intuicję, która mnie nie zawodzi. Wyczuwam instynktownie co dla każdego Klienta będzie najlepsze i możliwe do realizacji. Szanuję każde możliwości finansowe i w każdym budżecie zmieszczę wyjątkowy projekt. Wyjątkowy, bo każdy jest inny. Dla każdego wnętrza i każdego odbiorcy szyty na miarę. Nie powtarzam projektów bo po pierwsze nie lubię, po drugie zawsze jest inna wizja, inne wymagania. Jestem wymagająca i stanowcza dla siebie, dla wykonawców. Nie akceptuję fuszerki, a odstępstwa od projektu tylko wtedy gdy sytuacja tego wymaga.

Projekty przygotowuję tak, aby były dla Państwa zrozumiałe i czytelne, od samego początku serwując swoje pomysły w postaci w pełni modulowalnych, fotorealistycznych wizualizacji popartych dokładnym opisem. Dla wykonawców przygotowuję komplet szczegółowych i profesjonalnych rysunków technicznych, charakterystyk materiałów, projektów mebli etc.

 Potrafię i chcę tworzyć sztukę żywą, sztukę, w której życie jest priorytetem, czynnikiem dynamizującym konstrukcje, formy, wprawiającym bazę, tworzywo w ruch, nadającym jej sens.Staram się w każdym projekcie łączyć piękną, formę, komponować kolory i światło z funkcjonalnością, z ergonomią tak, aby stworzyć wnętrze piękne, oryginalne, wyjątkowe, charakterystyczne ale oddane i poddane człowiekowi, nie na odwrót.

Tworzę taką jakość wnętrz, aby ich użytkownicy byli w 100% dopełnieni ich energią, aby przebywali w takim pomieszczeniu z największą przyjemnością, aby w nim odpoczywali, relaksowali się jak w najlepszym spa, aby chcieli do niego wracać. Żeby to się udało potrzebne jest zrozumienie kwestii użyteczności, funkcjonalności i łatwości ujarzmiania wnętrza chociażby w komforcie sprzątania tak, aby zawsze cieszyło swoim pięknem i formą.

Jestem na bieżąco z ofertą rynkową. Śledzę nowe technologie, wiem o każdym nowym materiale. Czasem warto, czasem nie warto inwestować w nowinki. Dużo testuję. Chcę,żeby Klient otrzymywał ode mnie najlepszy wybór. Jest to dla mnie szczególnie istotne, bo wiem jak dużo zależy od jakości. Czy warto inwestować w dobre materiały? Bezwzględnie. Dobry materiał gwarantuje długoletnie użytkowanie, możliwość perfekcyjnego montażu, minimalizuje pojawianie się błędów i przypadku.

Moi Klienci bez względu na to ile chcą zainwestować w mieszkanie zawsze dostają ode mnie takie  rozwiązania i koncepcje, aby zmieścić się w budżecie nie kupując materiałów słabej jakości, nie oszczędzając na tym, co stanowi bazę mieszkania i decyduje o tym czy i jak długo będziemy się cieszyć z efektu.

Projekt pilotuję do samego końca. Albo w formie pełnego nadzoru albo zdalnie. Zależy od ekipy i potrzeb inwestorów. Czy warto zainwestować w nadzór? Czasem warto, czasem nie. Zawsze jestem szczera i obiektywnie doradzę kiedy taki wydatek ma sens, a kiedy wystarczą pojedyncze wizyty.

Architekturą wnętrz zajmuję się z pasji. Doświadczenie, które zdobyłam nauczyło mnie, że nie zawsze dużo znaczy więcej, a oryginalność ponad wszystko nie zawsze jest innowacyjna. Czuję się bardzo mocno osadzona w koncepcjach dość prostych, ale nie do końca minimalistycznych. To raczej gra prostych, czystych założeń i form w melanżu z wyrazistością lub delikatnością w zależności od tego, co chcę z wnętrza wydobyć lub czym je stonować. Uwielbiam naturę. Doskonałość kształtów stworzonych przez przyrodę jest dla mnie nieustającą inspiracją i radością.

Czy warto powierzyć mi realizację
aranżacji wymarzonego mieszkania czy też domu?

Jestem pewna, że tak, moi Klienci też tak mówią:).

Ta praca jest moją pasją.
Pasja determinuje człowieka do działania bez kompromisów, w pełni.
I tak właśnie określam moją zawodową drogę. Mam dużo szczęścia, że mogę robić to, co kocham.
Dobrze zaprojektowane wnętrze daje możliwości swobodnego funkcjonowania bez obawy na utratę walorów estetycznych.
I właśnie taka jest moja wizja architektury wnętrz.

Zapraszam do kontaktu

Kontakt

Kontakt z projektantem

Uzyskaj bezpłatną wycenę projektu! Zapraszam.

Napisz

Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny. To pierwszy krok do pięknego wnętrza:)

Imię: Architekt wnętrz Ilona Sobiech Biały
Email: architekt@ilonasobiech.pl