X

Szukasz architekta wnętrz?

Poznaj doskonałość formy, estetykę, nowoczesność wyrażoną w aranżacji

sobiech projektant

 

Zdecydowali się Państwo na usługę profesjonalnej aranżacji przez projektanta  - to pierwsza, jakże istotna i ważna decyzja, to właśnie dzięki niej będą  Państwo  mieszkać komfortowo, estetycznie i nowocześnie, a sam czas budowy, czy też remontu będzie o wiele mnie uciążliwy dla Państwa.

Szanowni Państwo moja praca projektanta jest moją pasją. Pasja determinuje człowieka do działania bez kompromisów i w pełni. Tak właśnie określam moją zawodową drogę. Mam dużo szczęścia, że mogę robić to, co kocham - tworzyć piękne wnętrza i tworzyć je właśnie dla Państwa.

Nasza współpraca przy projekcie może trwać długo lub krótko w zależności od metrażu domu mieszkania. Złożą się na nią liczne spotkania telefony, maile. Jako architekt wnętrz będę osobą z którą w tym czasie spędzicie wiele czasu i będziecie Państwo mieli bardzo częsty i bliski kontakt.

Dlatego też zachęcam już teraz do do osobistego niezobowiązującego spotkania, podczas którego poznamy się i porozmawiamy o wnętrzach, klimacie które może powstać dzięki naszej wspólnej pracy. Na spotkaniu przedstawią Państwo również swoje oczekiwania co do współpracy ze mną. Możemy wspólnie przejrzeć strony internetowe o aranżacji, projekty, aby wiedzieć jaki klimat będzie najbardziej Państwu odpowiadał. Projektowanie  to proces twórczy, który opiera się na wyczuciu architekta i zaufaniu inwestora. Po prezentacji pierwszej autorskiej koncepcji przyjdzie czas na korektę, Państwa uwagi, sugestie.

Zachęcam do zapoznania się z moim architektonicznym portfolio poznacie Państwo moją stylistykę i oczywiście do kontaktu

 

Kontakt z projektantem

Uzyskaj bezpłatną wycenę projektu! Zapraszam.

Napisz

Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny. To pierwszy krok do pięknego wnętrza:)

Imię: Architekt wnętrz Ilona Sobiech Biały
Email: architekt@ilonasobiech.pl