X
  • 24 marca 2015
  • Przez Nowoczesny
  • Możliwość komentowania Interior Concierge, czyli zakupy z projektantem została wyłączona
  • in Inspiracje, Blog

Interior Concierge, czyli zakupy z projektantem

Co to jest Interior Concierge?

Dlaczego warto robić zakupy z projektantem?

Usługa Concierge jeszcze do niedawna praktykowana była wyłącznie w przypadku luksusowych hoteli, gdzie można było skorzystać z pomocy jego pracownika przy zakupach i innych sprawach organizacyjnych. Concierge to niejako zatrudnienie osobistego projektanta - asystenta, który załatwi dla nas całą masę spraw. Jak ma się to do urządzania wnętrz i dlaczego warto zapłacić projektantowi za asystowanie nam podczas zakupów?

Interior Concierge

Interior Concierge, czyli zakupy z projektantem wnętrz

Na zakupy z projektantem w ramach interior concierge

Usługa oferowana przez Interior Concierge cieszy się coraz to większą popularnością, gdyż właściciele lokali cechują się wzmożoną świadomością i dość często nie posiadają odpowiedniej ilości wolnego czasu, który mogli by poświecić na poszukiwania elementów wykończeniowych i wyposażenia do swoich mieszkań. Pomoc projektanta podczas zakupów jest nieoceniona, gdyż cały proces przebiega sprawniej, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy. Projektant posiadający ogromne doświadczenie doskonale orientuje się w cenach potrzebnych elementów, wie, gdzie dany produkt sprzedawany jest w najatrakcyjniejszej cenie, zna ekipy budowlane godne polecenia, a w sytuacji, gdzie poszukiwana rzecz jest nie do znalezienia umiejętnie zamieni ją na inną, bez szkody dla efektu końcowego. Architekt w tym czasie oczywiście udziela konsultacji.

Rozwinięta sieć zawodowa

Projektant znający odpowiednie osoby oraz współpracujący z przedstawicielami sklepów i różnymi dystrybutorami może zdobyć dla nas rzeczy nieosiągalne dla „zwykłego śmiertelnika”. Mowa tu o wszelkich możliwych rzeczach - od specyficznych materiałów wykończeniowych ( farby, tapety, okładziny ścienne i podłogowe), przez wyszukane elementy wyposażenia, jak meble czy sprzęty po detale dekoracyjne (lampy, dzieła sztuki, tkaniny, itp.). Ponadto zakupienie tych rzeczy możliwe jest w atrakcyjnych cenach, gdyż oprócz wysublimowanego poczucia estetyki zwyczajnie ma on swoje sposoby. Wielopłaszczyznowa wiedza, znajomość rynku oraz odpowiednich osób skutkuje tym, że projektant jest w stanie nam pomóc w wielu kwestiach- nie tylko w stworzeniu atrakcyjnego wizualnie wnętrza. Nie obce są mu tematy związane na przykład z elektryką czy hydrauliką, więc z pomocą Interior Concierge większość kłopotów, jakie możemy napotkać podczas remontu i urządzania wnętrza zostanie rozwiązane zanim jeszcze zdążą się one dobrze pojawić.

Zakupy z projektantem lekiem na całe zło?

Kto choć raz robił kapitalny remont mieszkania wie, ile czasu, zachodu i poświęcenia wymaga to od właściciela. Nawet zakupy konkretnych elementów dyktowanych przez architekta wnętrz według sprecyzowanej listy zakupów mogą przysporzyć wielu kłopotów. W przypadku, gdy zdecydujemy się na skorzystanie z usługi Concierge nasz wkład może ograniczyć się wyłącznie do akceptacji projektu i zgłoszenia ewentualnych uwag. Całą resztą może zająć się projektant, a nam pozostanie cieszyć się perfekcyjnie urządzonym mieszkaniem wolnym od błędów stylistycznych i rzeczy czy materiałów zakupionych z „braku laku”.

Zamów usługę interior concierge

Kontakt z projektantem

Uzyskaj bezpłatną wycenę projektu! Zapraszam.

Napisz

Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny. To pierwszy krok do pięknego wnętrza:)

Imię: Architekt wnętrz Ilona Sobiech Biały
Email: architekt@ilonasobiech.pl