X

Etapy współpracy

Tylko 6 kroków do wymarzonego, eleganckiego, nowoczesnego domu, pomieszczenia czy też biura

Spotkanie

Spotkanie

Wszystko zaczyna się od wzajemnego poznania się, dlatego proponuję niezobowiązujące spotkanie, na którym przekażą mi Państwo swoje oczekiwania co do projektu, skonsultujemy kwestie preferencji wnętrza, terminów, budżetu itp. 

Koncepcja w 3D

Koncepcja w 3D

Po określeniu Państwa potrzeb powstają wstępne propozycje - koncepcje projektu w formie wizualizacji 3D. Są to prezentacje najbardziej czytelnie określające zamysł, wybór materiałów, kolorystyki i mebli. 

Omówienie rozwiązań

Omówienie rozwiązań

 Zdjęcia z wizualizacji 3D dają Państwu najlepszą możliwość oceny i wprowadzania ewentualnych zmian - jest to najlepszy sposób na skuteczną komunikację, opracowanie perfekcyjnego i spełniającego wszelkie wymogi projektu.

Kompletny projekt CAD

Kompletny projekt CAD

 Po uzgodnieniu koncepcji oraz wyborze materiałów zostaje opracowany kompletny projekt składający się z ostatecznych wizualizacji 3D, projektów technicznych budowlanych.

Dokumentacja i dostawcy

Dokumentacja i dostawcy

Otrzymują Państwo rzuty z wymiarami, rozwinięcia ścian z siatkami glazurniczymi, projekty instalacji elektrycznej, hydraulicznej), projekty mebli, wyliczenia ilościowe, zestawienie materiałów i wyposażenia, kosztorys. Wybieramy punkty zakupów, wykonawców, dostawców.

Nadzór nad realizacją

Nadzór nad realizacją

Proponuję dwie formy - nadzór pełen obejmujący monitoring i przygotowanie zamówień, nadzory nad jakością wykonania, kontrola nad zgodnością wykonywanych prac z projektem oraz nadzór wyrywkowy w formie ustalonych, jednorazowych przyjazdów.

piękne mieszkanie pomieszczenie

Komfort i zadowolenie

Po zakończonej realizacji gwarantuję Państwu zadowolenie z efektu mojej pracy.

Zwykle umawiam się z Państwem na miejscu i wykonuję dokumentację fotograficzną. Po zakończonym projekcie jestem do Państwa dyspozycji pod telefonem i mailem, odpowiadam na pytania i doradzam tak długo jak sobie Państwo tego życzą. Nigdy nie zostawiam klientów samych sobie, czasem nawet po wielu miesiącach (często realizacja jest prowadzona etapami) służę pomocą i czasem.

Kontakt

Kontakt z projektantem

Uzyskaj bezpłatną wycenę projektu! Zapraszam.

Napisz

Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny. To pierwszy krok do pięknego wnętrza:)

Imię: Architekt wnętrz Ilona Sobiech Biały
Email: architekt@ilonasobiech.pl