X

Tani projekt wnętrza

Istnieje szereg możliwości na tanie zaplanowanie, zaprojektowanie mieszkania czy domu.

Można posiłkować się znalezionymi w sieci, prasie czy na blogach pomysłami, zdjęciami, poradami, można zamówić profesjonalny, kompleksowy projekt lub zaprosić architekta na konsultację.

W każdym wypadku najważniejszy jest pomysł.

Zaangażowanie architekta ma jednak tę niewątpliwą zaletę nad samodzielnym planowaniem mieszkania,że służy on bogatym doświadczeniem, widzi rozwiązania i przeszkody, których samodzielnie bardzo trudno się dopatrzeć.

Zatrudniając architekta korzystamy także z jego wiedzy dotyczącej materiałów, wykonawców, cen i miejsc, w których korzystnie możemy zamówić np. gresy lub podłogę. Architekci współpracują z wieloma dostawcami, orientują się w stanach magazynowych i aktualnych promocjach. Praca taka daje możliwość pełnej wyceny planowanych prac, ilości zamówień. Nie zawsze jednak możemy sobie pozwolić na pełen zakres usług architekta wnętrz. Mimo,że już w znacznie lepszych cenach, nadal nie należą one do najtańszych, chociaż na pewno warto ponieść taki wydatek.

tania-aranzacja-rzut-

Istnieje możliwość pogodzenia ekonomicznych (tani projekt) wymagań klienta i profesjonalnej usługi architekta. To właśnie konsultacja online lub jednorazowa u Klienta. 

Konsultacja kosztuje do 1000zł netto dla mieszkania do 80m2, trwa kilka godzin, architekt przyjeżdża do Państwa domu, mieszkania opracowując na miejscu koncepcję przestrzenną, kolorystyczną, wybiera materiały, rozrysowuje na rzucie rozstaw ścian, mebli itd. Posiłkuje się próbkami materiałów, farb, tynków, które ma ze sobą. Przygotowuje szkice na których możliwe jest nawet zaprojektowanie kuchni z wyposażeniem szafek ( carga, szuflady, okucia) oraz rozmieszczeniem sprzętu AGD. Na życzenie przygotuje w sprawdzonym miejscu wycenę kompletnego, wybranego na spotkaniu sprzętu. Posiadając ogromną wiedzę z zakresu materiałów, wyposażenia, elementów wystroju, jak chociażby lampy, architekt zostawi Państwu listę wybranych i pasujących do koncepcji. Poleci miejsca, gdzie można je obejrzeć i nabyć, na życzenie przygotuje zamówienie. To samo dotyczy mebli czy polecenia wykonawców. Po takim spotkaniu będziecie mieli Państwo opracowaną koncepcję swojego wnętrza w formie szkiców, rozmieszczenia na rzucie, podpartą wyborem konkretnych farb, tynków, płytek, desek, mebli, lamp, zasłon a nawet sprzętu oraz doposażoną w aktywne linki dosyłane droga elektroniczną w ciągu 24godz. po spotkaniu.

Taka konsultacja różni się od profesjonalnego projektu tym, że nie posiada wizualizacji 3d, wymiarowanych rysunków technicznych oraz obliczeń ilościowych.Natomiast jest na tyle szczegółowa,że na podstawie ilustrujących pomysł szkiców oraz ustnych wskazówek na pewno będziecie mogli Państwo przystąpić do bezpiecznej realizacji. Jeśli zdarzy się,że potrzebna będzie kolejna wizyta, lub rysunki z jakiś powodów nie będą wystarczająco czytelne dla wykonawcy, możecie zaprosić Państwo architekta na przyjazd w ramach nadzoru. na terenie Warszawy, bez względu na czas trwania kosztuje on 250zł netto.

Natomiast jeśli projekt będzie realizowała polecona przez architekta ekipa remontowa, macie Państwo w cenie stały kontakt architekta z wykonawcą i monitoring nad właściwym przebiegiem prac. Konsultacje są skierowane nie tylko dla osób, które nie chcą inwestować środków w pełen projekt. to również rewelacyjna propozycja dla osób, którym czas nie pozwala na oczekiwanie na projekt, które muszą przeprowadzić remont bardzo szybko. To także ciekawa propozycja dla osób, które wahają się nad wyborem przy kupnie mieszkania, aby określić jego potencjał.

Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu.

Kontakt z projektantem

Uzyskaj bezpłatną wycenę projektu! Zapraszam.

Napisz

Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny. To pierwszy krok do pięknego wnętrza:)

Imię: Architekt wnętrz Ilona Sobiech Biały
Email: architekt@ilonasobiech.pl