X

Jednorazowe konsultacje architekta

Skorzystaj z konsultacji i razem ze mną urządź swoje mieszkanie!

Konsultacje architekta, czyli aranżacja jednorazowa (jedno lub dwa spotkania) na miejscu.

Oferta ta skomponowana specjalnie dla klientów, którzy mają dużą wyobraźnię, nie potrzebują wizualizacji 3d ani profesjonalnych projektów technicznych, chcą w bardzo atrakcyjnej cenie dostać pomysł, know-how oraz wybór materiałów.

Konsultacja jest bardzo kompleksowa:

  • architekt na miejscu komponuje przestrzeń, dzieląc się swoim doświadczeniem, pomysłami, talentem i wiedzą jak urządzić Państwa mieszkanie, jak stworzyć atrakcyjną i oryginalną elewację czy przebudowę.
  • Konsultacja to zakup pomysłu opracowanego na szkicach i popartego wyborem konkretnych materiałów.

Konsultacja z architektem przebiega ona dwu-etapowo i obejmuje:

spotkanie, na którym opracowywana jest koncepcja, tworzone rysunki z ustawieniem brył, zabudów, - także na rzucie, wyborem materiałów oraz konkretnych artykułów, rozplanowaniem ścian. Po tym etapie następuje rozliczenie. Następnie architekt w studiu zbiera wszystkie informacje i wysyła Państwu w postaci aktywnych linków kompletny wybór omawianych na spotkaniu materiałów, mebli czy przedmiotów do kupienia w konkretnych sklepach. Odbywa się to zwykle następnego dnia po spotkaniu.

Cenna konsultacji i porady architekta wnętrz.

Cena konsultacji w zależności od wielkości mieszkania i ilości aranżowanych pomieszczeń waha się w przedziale
- od 2000 zł - do 3000 PLN
 
Serdecznie polecam taką formę projektowania, jest szybka, tania i kompletna - przy odrobinie wyobraźni i fantazji na podstawie dokładnych szkiców z pewnością będziecie Państwo mogli projekt zrealizować, a doświadczeni fachowcy bez problemu poradzą sobie z taką formą dokumentacji.
Jeśli skorzystacie Państwo z ekip wykończeniowych czy stolarni z nami współpracującymi, w cenie konsultacji jest także omówienie pomysłu z fachowcami.

Kontakt z projektantem

Uzyskaj bezpłatną wycenę projektu! Zapraszam.

Napisz

Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny. To pierwszy krok do pięknego wnętrza:)

Imię: Architekt wnętrz Ilona Sobiech Biały
Email: architekt@ilonasobiech.pl