X
  • 1 lutego 2015
  • Przez Nowoczesny
  • Możliwość komentowania Bartycka – centrum wyposażenia wnętrz została wyłączona
  • in Inspiracje, Blog

Bartycka – centrum wyposażenia wnętrz

Remont sam w sobie potrafi przysporzyć wielu zmartwień i wymaga od właścicieli poświęcenia sporej ilości czasu. Bieganie po marketach budowlanych to zdecydowanie najbardziej czasochłonne zajęcie podczas prac remontowych. A gdyby wszystko, czego potrzebujemy do urządzania wnętrz było zebrane w jednym, wielkim centrum handlowym?

Remont od A do Z

Zakupy materiałów budowlanych i elementów wyposażenia wnętrz mogą być bardzo frustrujące. Centrum handlowe budownictwa i wyposażenia wnętrz Bartycka stworzone zostało z myślą o klientach i ich potrzebach. Na imponującej rozmiarem powierzchni znajduje się niesamowita ilość firm prezentujących swoją bogatą ofertę produktów. Znajdziemy tam wszystko, czego potrzebujemy- od taśmy malarskiej zaczynając, na doświadczonych wykonawcach kończąc. Markowe produkty oraz urządzenia wyeksponowane na stoiskach sprzedawców, możliwe do obejrzenia i dotknięcia, to zdecydowanie lepsza alternatywa niż wybieranie elementów wyposażenia z katalogów.

Doskonała znajomość rynku i potrzeb

Bartycka to zrzeszenie przedsiębiorców doskonale orientujących się w rosnących potrzebach klientów. Proponowane przez nich rozwiązania przedstawione w formie małych aranżacji wnętrz pomagają kupującym odnaleźć się w ogromie dostępnych możliwości, mogą okazać się również źródłem inspiracji dla nich. Dzięki konkurencyjnym cenom, kompleksowości usług i znajomości najnowszych, światowych trendów, jest miejscem chętnie odwiedzanym nie tylko przez „zwykłych” klientów, ale również przez architektów i dekoratorów wnętrz.

Znane firmy, markowe produkty w centrum wyposażenia wnętrz

Są tacy ludzie, którym podczas remontu wystarcza absolutne minimum. Ogranicza się to do zakupienia najprostszych, najzwyklejszych elementów wyposażenia. Są również tacy, którym zależy na doskonałej jakości w przystępnej cenie. Każdy znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie. Oferta większości sprzedawców zawiera współczesne i markowe elementy wyposażenia wnętrz. Italia design ( wyposażenie kuchni i łazienek), Omnicon ( płytki ceramiczne oraz armatura), Interium ( włoskie i hiszpańskie lampy), Decolink ( elementy oświetleniowe i instalacje), Euroceramika współpracująca ze znanymi i cenionymi producentami elementów ceramicznych to tylko namiastka tego, czego możemy się spodziewać odwiedzając Centrum Handlowe przy ulicy Bartyckiej w Warszawie.

Z pewnością Centrum Bartycka ma swoich zwolenników jak i przeciwników. Z jednej strony możliwość wynegocjowania atrakcyjniejszej ceny oraz oferta przeróżnych firm, z innej zaś nowoczesne hipermarkety budowlane oferujące znacznie mniejszą ilość produktów, ale za to pod jednym dachem - wybór należy do indywidualnych preferencji klientów, oraz tego, czego konkretnie oczekują i poszukują.

Kontakt z projektantem

Uzyskaj bezpłatną wycenę projektu! Zapraszam.

Napisz

Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny. To pierwszy krok do pięknego wnętrza:)

Imię: Architekt wnętrz Ilona Sobiech Biały
Email: architekt@ilonasobiech.pl